نيازمندي هاي بالون آگهي،تبليغات،درج آگهي

نيازمندي هاي بالون آگهي،تبليغات،درج آگهي

نيازمندي هاي بالون آگهي،تبليغات،درج آگهي

چگونه تبليغ خود را اثربخش نماييم؟

چگونه تبليغ خود را در بالون آگهي اثربخش نماييم؟

چه كنيم كه آگهي درج شده ما در بالون آگهي بهتر و بيشتر توسط بازديدكنندگان ديده شود؟

چگونه كسب و كار خود را معرفي كنيم تا مشتري بيشتري را جذب نماييم؟

چگونه از امكانات سايت بالون آگهي استفاده بهينه كنيم؟

چگونه بيشترين آمار كليك سايت را از آن آگهي خود كنيم؟

 اگرچه درج آگهي با هر شيوه مي تواند اثربخشي خاص خود را داشته باشد اما چه راهي مي تواند شما را زودتر و راحت تر به اهداف فوق برساند.

دنبال فرمول پيچيده و عجيب و غريب نباشيد فقط با رعايت چند نكته ساده ذيل آگهي شما اثربخش خواهد شد.

نكات ساده و مهم لازم جهت اثر بخشي آگهي شما در بالون آگهي:

نكته اول: متن آگهي خود را جذاب و مشتري پسند كنيد.

يك متن آگهي جذاب و مشتري پسند از خدمات و كالاي خود كه منطبق بر واقعيت است تهيه كنيد و مشخصات نهفته خدمات و  كالاي خود را آشكار نماييد و البته با مشتري خود صادق باشيد.

نكته دوم: عكس بگذاريد.

وقتي شما در آگهي خود از تصاوير استفاده كنيد در واقع با اين كار ساده بازديد آگهي خود را چندين برابر كرده ايد زيرا عكس و تصوير نسبت به متن بيشتر جلب توجه ميكند. از طرفي بازديدكنندگان در ابتدا، بيشتر به بازديد بصري علاقمندند تا به خواندن متن.

نكات مربوط به عكس و تصوير آگهي:

  • اگر آگهي شما عكس ندارد آنرا عكس دار كنيد.
  • با مراجعه به پنل كاربري خود تعداد بيشتري عكس و تصوير از خدمات و كالاي خود را در كنار متن آگهي درج نماييد.
  • بهترين سايز عكس جهت كاور آگهي 321x150 پيكسل است با حجم كمتر از 30kB ( عكسهايي كه سايز فوق را نداشته باشند معمولا كوچكتر ديده مي شوند)
  •  در آگهي هاي رايگان و ستاره دار از تصاوير ثابت استفاده كنيد ( بنر استفاده نشود)

نكته سوم: پر كردن مشخصات در فيلدهاي فرم آگهي.

در برخي آگهي ها مانند آگهي خودرو و يا املاك فرم درج آگهي حاوي مشخصاتي است كه كالاي شما را بهتر به مشتريان معرفي مي كند لذا با كمي دقت و حوصله و تكميل فرم مربوطه ، آگهي جامع تري را تهيه خواهيد نمود.

نكته چهارم: كلمات كليدي مناسبي را انتخاب و درج نماييد.

كلمات كليدي در جستجوهاي اينترنتي نقش مهمي را ايفا مي كنند لذا با انتخاب كلمات كليدي مناسب امكان ديده شدن آگهي شما در موتورهاي جستجو مانند گوگل و ياهو و ... خيلي بيشتر خواهد شد.
نكته پنجم: دسته آگهي خود را   با دقت انتخاب كنيد.

آگهي ها براي راحتي بازديدكنندگان دسته بندي شده اند مانند آنست كه وقتي به چيزي نياز داريد براحتي بتوانيد به راسته اي از بازار مراجعه كنيد و در آن راسته آن كالا و يا خدمات مورد نياز خود را بيابيد. بنابر اين بعنوان مثال كسي كه در جستجوي خدمات و يا كالاي در زمينه خودرو مي باشد به بخش املاك مراجعه نخواهد كرد. لذا براي اثربخشي بيشتر ، آگهي كالا و خدمات خود را در دسته آگهي هاي مربوطه قرار دهيد يا بعبارتي در راسته  صحيح بازار آن قرار دهيد تا آنكه در جستجوي شماست شما را بيابد.

نكته ششم: آدرس ايميلي را در آگهي ثبت كنيد كه روزانه و يا مرتبا آنرا بازديد مي كنيد.

اهميت آدرس ايميل بدين خاطر است كه  تمام ايميل هاي اطلاع رساني بالون آگهي از جمله وضعيت جاري آگهي و نيز نام كاربري و رمز عبور آگهي دهنده به آن ارسال خواهد شد. از طرفي امكان مكاتبه مشتريان با آگهي دهنده برقرار خواهد شد.

متاسفانه شركتها و افرادي كه بصورت نيابتي از طرف افراد آگهي آنان را در سايتهاي متعدد ثبت مي كنند معمولا براي ثبت آگهي ديگران از آدرس  ايميل خود استفاده مي كنند لذا  اين امكان و ارتباط مهم را از آگهي دهنده سلب مي نمايند .

نكته هفتم: به پنل كاربري خود سركشي نماييد.

برخي بازديدكنندگان براي آگهي شما پيام مي گذارند لذا با ورود به پنل كاربري خود در سايت و پاسخگويي به اين پيامها ميتوانيد موجب جلب مشتري بيشتري شود.

نكته هشتم:  وب سايت اختصاصي تبليغات خودر را در بالون آگهي ايجاد كنيد.

در پنل كاربري خود ، صفحات براي هر كالايي و يا خدماتي يك صفحه تبليغاتي خاص و مجزا ايجاد نماييد. در واقع شما مي توانيد به رايگان و بدور از دردسرهاي ساخت سايتها، در سايت بالون آگهي وب سايت اختصاصي خود را ايجاد نموده و آدرس آنرا منتشر نماييد.

نكته نهم: آگهي خود را ستاره دار كنيد.

آگهي رايگان تا مدت محدودي در صفحه اول ديده مي شود لذا براي آنكه در صفحه اول هميشه ديده شويد بهتر است آگهي خود را ستاره دار كنيد.

نكته دهم: با درج يك اسلايد بزرگ در صفحه اول خدمات و كالاي خود را در نگاه اول نمايش دهيد.

تبليغ اسلايدي كلاس A  شما با سايز 960x251 پيكسل مي تواند نماي بزرگتر و بهتري را در معرض ديد بازديدكنندگان قرار داده و جذابيت بيشتري براي مشتري داشته باشد.

نكته يازدهم: درج تبليغات بنري در تمام صفحات سايت.

تبليغات بنري با بكار گيري تصاوير متحرك بسيار جلب توجه مي نمايد تبليغات ستاره دار در صفحه ورودي و اصلي سايت بالون آگهي و صفحات مرتبط با آگهي رويت مي گردند لذا در همه صفحات سايت قابل رويت نيستند. تبليغات ثابت و يا بنري كه در كلاس B و C هستند در كليه صفحات آگهي ها اعم از مرتبط و يا غير مرتبط در سايت بالون آگهي در معرض رويت ديد كليه بازديدكنندگان مي باشند. و كليك خور بالايي نيز دارند. لذا در كنار ساير تبليغات خود از تبليغات بنري نيز استفاده نماييد.

نكته دوازدهم: بهترين جاي تبليغ سايت را در اختيار بگيريد.

هر نوع تبليغي، اثربخشي خاص خود را دارد ليكن تبليغ كلاس E يك چيز ديگريست اين نوع تبليغ كه بشكل يك مثلث و هميشه در گوشه سمت راست پايين سايت قراردارد هميشه همراه با گردش بازديدكنندگان در كليه صفحات سايت حضور دارد . نكته مهم و تفاوت آن با ساير انواع تبليغات ديگر اينست كه تبليغ كلاس E  علاوه بر اينكه در تمام صفحات سايت حضور دارد ، در هنگامي كه بازديدكنندگان صفحات سايت را به سمت بالا و يا پايين مي برند يا اصطلاحا اسكرال مي كنند ، همچنان در موقعيت خود قرار داشته و همچنان در معرض ديد عموم مي باشند لذا آگهي شما از ابتداي ورود هر كاربر به سايت بالون آگهي تا زمان خروج از سايت،  هميشه در رويت و دسترس بازديدكنندگان قرار داشته و آمار كليك بسيار بالايي نيز به همراه خواهد داشت.

نكته سيزدهم: تبليغات متني و بك لينك.

بك لينك و تبليغ متني كلاس D ، تبليغي است كه لينك مستقيم به وب سايت شما مي دهد و با توجه به اينكه يكي از عوامل مهم رنكينگ سايتها مي باشد اين نوع تبليغ يكي از تبليغات مهم جهت كسب و كارهاي فضاي مجازي و  وب سايتها به شمار مي رود. با توجه به آمار بازديد سايت بالون آگهي بك لينك مي تواند موجب افزايش بازديد از وب سايت شما گردد. از مزاياي اين تبليغ اينست كه در كليه صفحات سايت قابل رويت و دسترسي عموم بازديدكنندگان مي باشد.

نكته چهاردهم: تبليغات هزينه نيست سرمايه گذاري است.

تبليغات يك نوع سرمايه گذاري است. يك ضرب المثل مي گويد اگر يك دلار داريد 1 سنت آن را سرمايه گذاري كن و 99 سنت آنرا صرف تبليغات كسب و كارت كن ، در واقع معني اين  ضرب و المثل، نشاندهنده اهميت تبليغات در كسب و كار است. هيچكس نمي تواند منكر نقش تبليغات باشد لذا در هر كسب و كاري مي بايست متناسب با شرايط سرمايه گذاري اوليه ، بودجه اي براي تبليغات و افزايش رونق كسب و كار پيش بيني كرد. در سايت بالون آگهي تعرفه تبليغات بسيار مناسب و تقريبا ناچيز است  شما به عنوان صاحب كسب و كار با ارزيابي رقابتهاي بازار مي توانيد با يك ديد واقع بينانه ، هزينه روزانه تبليغات تجارت خود را تعيين نماييد.  براي اطلاع از تعرفه هاي درج آگهي در سايت بالون آگهي مي توانيد به تعرفه آگهي ها در منو بار هدينگ سايت مراجعه فرماييد.

نكته پانزدهم: استفاده از تخفيفات.

 يك راه كم كردن هزينه تبليغات، استفاده از تخفيف است در سايت بالون آگهي امكان استفاده از تخفيف  به تناسب مدت زمان درج آگهي وجود دارد. اين تخفيف ها در سفارشات درج آگهي در دوره هاي 6 ماهه و يكساله بيشتر خواهد بود.

نكته شانزدهم: استفاده از شارژ هديه بالون آگهي.

سايت نيازمنديهاي بالون آگهي در برخي مناسبات، به اعضاء و آگهي دهندگان سايت خود، شارژ هديه اعطاء مي كند. اعضاء سايت و يا آگهي دهندگان مي توانند با ورود به پنل كاربري خود از طريق تب ورود به سايت در منو بار بالاي صفحه (هدينگ) سايت موجودي حساب خود را چك نموده و در صورت دريافت شارژ هديه  نسبت به ويژه كردن و ستاره دار كردن آگهي رايگان خود اقدام نمايند.

چنانچه نام كاربري و رمز عبور خود را فراموش كرده ايد به فراموشي رمز در منو بار بالاي صفحه سايت مراجعه فرماييد.

در صورت نياز به راهنمايي جهت ستاره دار كردن آگهي رايگان خود با استفاده از شارژ هديه به راهنماي ستاره دار كردن آگهي رايگان در پايين صفحه بالون آگهي مراجعه نماييد.

شايد شما هم جزء كساني باشيد كه قبلا شارژ هديه دريافت نموده ايد پس همين حالا موجودي حساب خود را چك كنيد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۱:۳۰ | نویسنده : بالون آگهي | نظرات (0)نظرات (0)
[ ۱ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By blognama.ir:.